Відбулося Новорічне свято для малозабезпечених учнів шкіл району

24 грудня 2019 року в м. Іршаві відбулося Новорічне свято для малозабезпечених учнів шкіл Іршавського району. Це була нагода не тільки  зробити подарунки дітям, але  й приділити увагу та поділися краплиною тепла і турботи.

Привітали присутніх із казковим святом дитинства голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета ЯцканичСвято було підготовлено колективом Іршавського районного центру позашкільної роботи (директор Терпай І. І.). Приватний підприємець Семак Ю. М. забезпечила учасників свята солодким столом. Кожна дитина з малозабезпеченої сім’ї  отримала новорічний подарунок від відділу освіти Іршавської райдержадміністрації.