Засідала освітянська комісія

17 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту (голова комісії Белей Г.Д.).  Участь в роботі комісії взяли голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлизавета Яцканич та головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Бабинець.

На порядку денному депутати розглянули проекти рішень, які виноситимуться на засідання двадцять шостої сесії районної ради VІІ скликання. Зокрема: «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району на 2020 рік», а також «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 листопада 2011 року №148 «Про затвердження Положення про плату за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах району»».

Крім того, у «Різному» члени комісії обговорили питання «Про порядок проведення конкурсу на визначення опорного закладу загальної середньої освіти Іршавської районної ради».


Joomla templates by a4joomla