В Іршаві відбувся концерт Народного артиста України Степана Гіги

12 грудня в Іршавському районному будинку культури відбувся концерт Народного артиста України Степана Гіги. Разом з ним на одній сцені виступили заслужений артист України "SteveG" (Степан Гіга молодший), Заслужена артистка України Квітослава Гіга, гурт «Друзі мої» - керівник заслужений артист України Павло Петренко, маленький містер Прикарпаття, телеведучий, володар Гран Прі міжнародного фестивалю у Празі  Даніель. Ведучий концерту - заслужений артист України Ігор Мельник.

На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова Іршавської райдержадміністрації Віктор Товстий, міський голова Іршавської ОТГ  Степан Бобик, начальник відділу культури та туризму Іршавської РДА Олена Ісак, депутат районної ради, голова районної спілки споживчих товариств Сергій Лупак.

Голова районної ради Віктор Симканинець побажав Народному артисту України нових творчих здобутків, міцного здоров’я, вдячних глядачів, а також відзначив почесною грамотою районної ради за вагомий особистий несок у розвиток пісенної культури краю, примноження мистецьких здобутків рідної Іршавщини та з нагоди життєвого ювілею 60-річчя від Дня народження.
Захід тривав близько трьох годин, протягом яких співак виконав найвідоміші та найулюбленіші композиції.

Шанувальники творчості Степана Гіги отримали величезне задоволення та гарний настрій.