Відбулася зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

12 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у сесійному залі районної ради відбулася зустріч із ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи району. У зустрічі прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Віктор Товстий, міський голова Степан Бобик, працівники служб і установ району. Крерівники району подякували ліквідаторам за їхню мужність, виявлену в екстремальних умовах, адже вони ризикуючи життям врятували людство від розповсюдження радіації. 

В ході зустрічі ліквідатори аварії мали змогу розповісти про болючі проблеми, задати питання керівникам служб, що були запрошені, поспілкуватися з представниками районної влади.

Присутні обговорили нагальні проблеми ліквідаторів, а саме про стан соціального забезпечення, надання їм медичних послуг, тощо.

На завершення заходу грамотою районної ради за мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено Олексія Мошколу та Василя СтільникаТакож двоє учасників були делеговані до пам’ятника героям Чорнобильцям в м. Іршава, щоб покласти до його підніжжя пам’ятний вінок.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla