Школярі Ільницької ЗОШ ознайомилися зі специфікою роботи органів місцевого самоврядування

У рамках тижня правових знань, які проводяться у освітніх закладах району, 10 грудня до районної ради завітали вчителі та учні 8-9 класів Ільницької ЗОШ I-II ст.

У сесійному залі голова районної ради Віктор Симканинець та заступник голови районної ради Володимир Половка пояснили школярам структуру районної ради, організацію роботи виконавчого апарату, повноваження депутатського корпусу, роз’яснили яким чином забезпечується ефективна діяльність органів місцевого самоврядування, проводиться підготовка до пленарних засідань сесій.

Детально ознайомили дітей із порядком проведення сесій, процедурою прийняття рішень районними депутатами, діючими програмами спрямованими на допомогу жителям району.

Під час зустрічі, школярі могли задати питання керівнику району та отримати фахову відповідь.