Відбувся обласний турнір з важкої атлетики, присвячений 120-річчю з дня народження І.Фірцака Кротона

Минулої суботи село Білки стало епіцентром спортивних заходів області. У селі провели обласний турнір з важкої атлетики імені Івана Фірцака (Кротона). Помірятися силами на згаданий захід зїхалося близько 55 спортсменів із усього Закарпаття.

Варто зазначити, що це відбувся вже 41 подібний турнір. Свого часу його заснували відомі спортсмени нашого краю Юрій Бабич, Юрій Світлик та Андрій Савко.

Гостями змагань були спортсмени всеукраїнського масштабу: президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок, найсильніший чоловік світу 21 століття Василь Вірастюк. Також голова Федерації з важкої атлетики Закарпаття Михайло Гал, депутат обласної ради Михайло Станко, голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Володимир Половка, депутат райради Петро Станко, завідувач сектору молоді та спорту РДА Андрій Данканич, Білківський сільський голова Василь Зейкан та директор місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Кудло.

На згаданих змаганнях спортсмени Іршавщини показали гарні результати. У своїх вагових категоріях Вікторія Довбар виборола перше місце, Володимир Барзун та Павло Чатий посіли четверту сходинку, а Василь Бажів був пятим.

У рамках турніру були покладені квіти до памятника Івану Фірцаку (Кротону).

Сільський голова Василь Зейкан від імені голови Асоціації виробників фруктових дистилятів Закарпаття Віктора Феєра вручив командам та почесним гостям подарунки до новорічного столу.

Захід проведено за підтримки народного депутата України Валерія Лунченка, братів Станко, котрі традиційно підтримують спортивні дійства у краї, Федерації важкої атлетики Закарпаття, районної ради, райдержадміністрації, а також сільської ради.