Відбувся мирний мітинг щодо подальшого функціонування КНП «Іршавс ька районна лікарня», як багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування першого рівня.

Сьогодні перед адмінбудівлею районної ради відбувся мирний мітинг щодо подальшого функціонування КНП «Іршавська районна лікарня», як багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування першого рівня.

В ході мітингу було підтримано рішення зборів голів громадських організацій та представників громадськості району, які відбулись 04 грудня 2019 року. Як було сказано учасниками мітингу, у разі не надання КНП «Іршавській районній лікарні статусу» багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування першого рівня, вони залишають за собою право на здійснення більш радикальних заходів.

В цей час у м. Свалява відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради М.Рівісу. При розгляді питання порядку денного засідання «Про актуальні проблеми реформування медичної галузі в області, автономізації закладів охорони здоров’я в некомерційні комунальні підприємства», було одноголосно підтримано пропозицію голови районної ради Віктора Симканинця при прийнятті рішення щодо утворення госпітальних округів та функцуіонування багатопрофільних лікарень на території області провести консультації та врахувати пропозиції органів місцевого самоврядування.