Відзначено День Збройних Сил України

6 грудня, з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в Іршавському районі відбулися урочисті заходи на яких були присутні керівництво районної ради та райдержадміністрації, військовослужбовці, представники ветеранських та громадських організацій.

Учасники заходу поклали квіти та запалені лампадки до пам̓ятних дошокзагиблим учасникам АТО: Юрію Королю с. Заріччя, Юрію Соколачко -с. Лоза, Олександру Данільченко- с. Ільниці, Мирославу Мислі – с. Приборжаське.

Звернувся до присутніх і військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату майор Микола Красівов.

Після чого присутні завітали до Іршавського районного військового комісаріату, де привітали військовослужбовців та побажали їм миру, добра та достатку родинним оселям.

За сумлінне виконання службових обовязків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України грамотами районної ради було нагороджено Дику Надію Іванівну та Петровцій Маргариту Андріївну.