Засідання конкурсної комісії

06 грудня 2019року відбулося засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області. За результатом розгляду питань порядку денного засідання та поданої заяви, комісією допущено до участі в конкурсі на зайняття посади директора КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області Караслая Сергія Васильовича.

Засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області відбудеться 11 грудня 2019року о 10-00год. у малому залі засідань Іршавської районної ради.