Зустріч з волонтерами району

5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера відбулася зустріч голови районної ради Віктора Симканинця, заступника голови Іршавської райдержадміністрації Івана Мошколи з волонтерами району.

Голова районної ради Віктор Симканинець висловив щиру подяку волонтерам від імені кожної людини, якій допомогли, за їх людяність, безкорисливу працю. Побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги на добрі справи, оптимізму, невичерпної енергії миру та благополуччя .

Заступник голови Іршавської райдержадміністрації Іван Мошкола привітав волонтерів зі святом та висловив слова вдячності за щиру допомогу тим, хто її потребує.

За вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціатив, високу громадянську свідомість та з нагоди Міжнародного дня волонтера спільними грамотами Іршавської райдержадміністрації та районної ради  нагородили архімандрита Агапіта, Долежалову Марселіну Меланівну, Бабича Івана Івановича, Мешку Ярослава Івановича, Лупака Сергія Андрійовича, Брич Ганну Петрівну, Світлик Віталія Дмитровича, Брич Андрія Михайловича, Захарків Василя Васильовича.