Відбулася ХІІІ районна спартакіада людей з обмеженими фізичними можливостями

1 грудня на базі Великораковецької ЗОШ I-IIIст., у рамках Міжнародного дня інвалідів пройшла  традиційна XIII районна спартакіада людей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе».

На захід завітали голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола, начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлізавета Яцканич, радник голови районної ради Юрій Фельцан, голова місіонерського товариства «Блага вість» Іван Бабич, директор обласної ДЮСШ «Інваспорт» Тетяна   Алтуніна, головний спеціаліст Хустського відділення УВД ФССУ в Закарпатській області Микола Лендєл, голова районного товариства інвалідів Михайло Ісак, начальник відділу з питань цивільного захисту Іршавської РДА Василь Турянин.

Урочисте відкриття заходу відбулося у актовій залі Великораковецької ЗОШ I-IIIст., де директор школи Василь Поштак ознайомив присутніх з гостями свята.

Після музичного привітання, у спортивній залі школи розпочались змагання.  

Ознайомив присутніх з програмою змагань завідувач сектору молоді та спорту Іршавської РДА Андрій Данканич.

У результаті напружених змагань визначили переможців. Отже, результати були такими:

ШАХИ

1.Михайло Ластівка с.Ільниця;
2. Іван Матьола м.Іршава;
3.Сергій Гуленко м. Іршава.

ШАШКИ

Жінки
1. Надія Кривдик с.Довге;
2. Мирослава Симканич с.Луково;
3. Олена Черничко с.Луково.
          Чоловіки
1. Федір Бойко с.Осій;
2.Іван Попик м.Іршава;
3. Іван Бойко с.Осій.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС
     Юнаки

молодша вікова група
1. Олександр Білак м.Іршава;

2.Іван Черничко с.Луково;
3. Василь Порташ м.Іршава;

   Дівчата молодша вікова група
1.   Яна Галаджій м.Іршава;
2.   Ангеліна Вознюк м.Іршава;

3.Тетяна Дешко м.Іршава.

Настільний теніс  серед учасників з вадами слуху:

Жінки:

1. Любов Чіка с.В.Раковець.

2. Ольга Шевченко с.Білки;

3. Любов Матішинець с. Білки.

Чоловіки

  1. Іван Фенич с.Білки;
  2. Юрій Кобаль с.Заріччя;
  3. Василь Ліган м.Іршава.

КИДАННЯ М'ЯЧА У БАСКЕТБОЛЬНЕ КІЛЬЦЕ

Юнаки     
1. Сергій Станинець м.Іршава;
2.Василь Олексій м.Іршава;
3.Віталій Кляп с.Луково.

     Дівчата
1.Василина Зейкан м.Іршава;
2. Мирослава Симканич с.Луково;
3. Ангеліна Вознюк м.Іршава.

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ З МІСЦЯ

     Юнаки
1. Олександр Білак м. Іршава;
2. Василь Олексій м.Іршава;
3.Іван Черничко с.Луково.

     Дівчата

1. Кіра Демчик м.Іршава;

2.Олена Черничко с. Луково;

3. Василина Зейкан м.Іршава.

На завершення заходу переможців та призерів змагань нагородили  кубками, медалями, грамотами та грошовими преміями.

Всім учасникам надані продуктові набори від місіонерського товариства «Блага вість».

Після нагородження всі учасники змогли поділитися своїми враженнями за смачним обідом, який приготувала приватний підприємець Надія Чейпеш.

 

Joomla templates by a4joomla