Передано гуманітарну допомогу жителям Чорнопотіцької сільської ради

Днями через іноземні благодійні організації районною радою передано гуманітарну допомогу – продукти харчування багатодітним і малозабезпеченим родинам сіл Смологовиця та Крайня Мартинка.

З боку держави багатодітним родинам передбачено надання різних послуг для успішного функціонування інституту сім’ї. Районна рада завжди підтримує ініціативу надання допомоги тим громадянам, які цього потребують. Дана благодійність в черговий раз доводить, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь гострих соціальних проблем та готові, по можливості, підтримувати незахищені категорії населення.

Допомогу передано сім’ї Пинзеник (виховують 10 дітей) та сім'ї Паук (7 дітей). Батьки подякували за таку хорошу акцію та турботу про багатодітні сім’ї району.