Відбулося позачергове засідання двадцять п'ятої сесії районної ради VІІ скликання

29 листопада відбулося позачергове засідання двадцять пятої сесії районної ради VІІ скликання.

Попередньо проводилися засідання профільних комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного та проектів рішень. У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів, сільські голови, громадськість.

Перед затвердженням порядку денного присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, які захищають країну в зоні проведення антитерористичної операції.

Голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами у міжсесійний період, озвучив зміни та доповнення до порядку денного сесії.

Депутатами районної ради затверджено Комплексну програму збереження і використання пам’яток культурної спадщини Іршавського району на 2020 – 2023 роки, програму культурно-мистецького розвитку Іршавського району на 2020 – 2022 роки, підтримано внесення змін до програми надання депутатами матеріальної допомоги малозабезпеченому населенню та інші непередбачувані випадки у 2019 році, до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня, 16 липня, 20 серпня, 11 жовтня 2019 року), до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2019 рік, затверджено затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень – вересень 2019 року.

Також народні обранці підтримали питання:

-      Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради;

-      Про продовження строку дії договорів №147 від 07.03.2011р. та №2 від 08.01.2014р. оренди майна об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради;

-      Про внесення змін до договору №169 від 20.07.2016р. оренди майна об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району – Іршавської районної ради;

-      Про передачу автомобіля з балансу комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області» на баланс комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області;

-      Про внесення змін та доповнень до програми фінансової підтримки громадської організації «ЗАХИСНИКИ РІДНОЇ ВІТЧИЗНИ» на 2019- 2021 роки;

-      Про повернення з оперативного управління з правом балансоутримувача майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району.