Засідала бюджетна комісія

25 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (голова комісії Матіко І.І.). У роботі прийняли участь голова районної ради Віктор Симканинець, заступник голови райдержадіміністрації Іван Мошкола, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Симчик, головні розпорядники коштів.

Члени комісії розглянули та погодили проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік». Відповідно до розпорядження рекомендовано:

-         збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на суму 837 300 грн., за рахунок субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад сільських, селищних, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Також депутатами підтримано низку питань, які виноситимуться на позачергове пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради VІІ скликання. Зокрема:

-           «Про Комплексну програму збереження і використання пам’яток культурної спадщини Іршавського району на 2020 – 2023 роки», Про програму культурно-мистецького розвитку Іршавського району на 2020 – 2022 роки

-          Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №442 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 05 лютого, 11 квітня, 28 травня, 16 липня, 20 серпня, 11 жовтня 2019 року)

-          Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за січень – вересень 2019 року

Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Іршавської районної ради Закарпатської області на 2020 рік