В районі вшанували пам'ять жертв Голодоморів

В останню суботу листопада Україна схиляє голову перед пам’яттю мільйонів людей, що стали жертвами голодоморів.  У цей день ми відзначаємо 86-ту річницю Голодомору в Україні, молитовно поминаємо усіх невинно знищених українців. Біля храму Святителя Василія Великого у м. Іршава відбувся мітинг-реквієм, під час якого згадали цю жахливу сторінку нашої історії та жорстокі злочини по відношенню до українського народу.

Прийшли вшанувати  пам'ять безвинно замучених голодом людей голова райради Віктор Симканинець, заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола, керівник апарату РДА Олег Козенюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб та установ району, школярі, вчителі та небайдужі мешканці району.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто постраждав під час репресій радянських часів, після чого священики відслужили поминальну панахиду за невинно померлими.

Учасниця гуртка художнього слова клубу села Загаття Іванна Васько проникливо прочитала вірш «Немає матері».

Також у цей день у рамках Всеукраїнської акції "Запали свічку" учасники заходу запалили лампадки та піднесли їх до підніжжя Пам'ятного знаку жертвам  Голодомору.

Нам складно загадати всіх поіменно, бо гинули цілі родини, вимирали села. Проте ми не маємо права забувати про Голодомор, а наш обов’язок перед пам’яттю мільйонів загиблих земляків – зберегти єдину Україну.