Відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 листопада у центрі міста Іршави відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. У заході прийняли участь керівники району та міста, працівники установ і служб району, представники правоохоронних органів, учнівська молодь, громадськість. Керівництвом району, начальниками установ було покладено квіти та лампадки до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим у зоні проведення АТО.

З коротким історичним екскурсом виступив директор історико-краєзнавчого музею Андрій Світлинець.

Опісля, "Лист до українців" задекламувала учениця гуртка художнього слова клубу села Заболотне Наталія Вийбер.

На завершення заходу учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих бійців, які віддали життя за нашу державу, хвилиною мовчання.