Засідала конкурсна комісія на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області

20 листопада під головуванням Горзова П.Ж., депутата районної ради, відбулося перше засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області.

На порядок денний засідання було винесено наступні питання:

1. Встановлення строку прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.

2. Встановлення вимог до осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі та конкурсної пропозиції.

3. Визначення дати проведення наступного засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів на відповідність встановленим вимогам.

4. Про оприлюднення оголошення про проведення конкурсу та результатів засідання конкурсної комісії.

В роботі конкурсної комісії взяв участь голова ради Симканинець В.А. та члени комісії: Бобир В.В., Жидик Ф.І., Пинзеник О.А., Чорноличак В.М.

В результаті роботи комісії строк прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі встановлено з 21 листопада по 05 грудня 2019 року включно. У відповідності до вимог чинного законодавства та Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охрони здоров'я, засновником якого є Іршавська районна рада, що затверджений рішенням районної ради від 11.10.2019р. № 554, визначено вимоги до осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі та конкурсної пропозиції. Датою проведення наступного засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів на відповідність встановленим вимогам визначено 06 грудня 2019 року. Також комісією підготовлено оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради Закарпатської області, яке оприлюднено на офійному сайті районної ради.