Відбулася установча конференція Іршавської районної організації Народного Руху України

Минуло 30 років з того листопадового дня 1989, коли відбулася установча конференція Іршавської районної організації Народного руху України (за перебудову).

15 листопада у будинку дитячої творчості м. Іршава відбулися урочистості з цієї нагоди за участю рухівців "першого призову-1989" - учасників боротьби за Незалежність України в ХХ сторіччі.
На конференції були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Олександр Горін, міський голова Степан Бобик, запрошені, гості.
Захід провели 1-й голова Іршавської районної організації Народного Руху, дипломат, педагог, переможець Всеукраїнського конкурсу "Народний Президент" Василь Марущинець, 1-й заступник голови Іршавської районної організації Народного Руху Ярослав Гудь та заступник голови Іршавської районної організації Народного Руху Олександр Чорба.

За активну громадську позицію і відданість ідеям Народного Руху України кращих членів Іршавської районної організації Народного руху України було нагороджено почесними грамотами Народного Руху України.