У с.В.Раковець встановлено Пам'ятну дошку В'ячеславу Чорноволу

14 листопада  на фасаді будинку культури села Великий Раковець встановлено Пам'ятну дошку на честь Героя України, голови НРУ В'ячеслава Чорновола.

Він кілька разів побував у цьому селі та зустрічався з його жителями саме в цьому приміщенні.
Перед присутніми виступили: заступник голови районної ради Володимир Половка, начальник відділу культури Іршавської РДА Олена Ісак, голова села Андрій Худа, перший голова Іршавської РО НРУ, дипломат і педагог Василь Марущинець та інші.
Священник церкви Різдва Пресвятої Богородиці Іван Крайняй відслужив панахиду за упокій душі В'ячеслава Чорновола та освятив дошку, встановлену на його честь...
Опісля творчі учнівські колективи Велико-Раковецької ЗОШ І-ІІ ступенів (моя рідна школа "Полянка"), а також гуртки самодіяльності Будинку культури виступили з прекрасними мистецькими доробками.