Відбулося вручення автомобілів для АЗПСМ району

28 жовтня відбулося урочисте вручення службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Сім новеньких автомобілів Renault Duster відправилися у с. Малий Раковець, с.Довге, с. Гребля, с.Загаття, с. Крайня Мартинка, с.Хмільник та с. Лисичево.

На врученні були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу охорони здоров`я райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Караслай, голова райдержадміністрації Олександр Горін, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іршавський центр первинної медичної допомоги» Оксана Булеза.

Ключі від машин лікарям  вручили голова районної ради Віктор Симканинець та голова райдержадміністрації Олександр Горін.

Повнопривідні автомобілі марки Renault Duster були придбані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Ці автомобілі з підвищеною прохідністю, що дозволить медикам доїхати до найвіддаленіших населених пунктів.

Наразі для Іршавського району вже придбано одинадцять автівок для сільських амбулаторій та планується закупити ще дев`ять.