Золотий матч першості району з футболу

27 жовтня на центральному стадіоні м.Іршава було поставлено останню крапку в чемпіонаті району з футболу сезону 2019 року.

Оскільки дві команди ФК «Кушниця» та ФК «Гребля» набрали однакову кількість показників, між ними було проведено «Золотий матч». Всі 90 хвилин матчу держали у напрузі численних глядачів.Фінальний свисток арбітра матчу Івана Бірова зафіксував перемогу ФК «Кушниця» з рахунком 3:2.

Отже, перше місце ФК «Кушниця», друге – ФК «Гребля», третє – ФК «Дружба» (с.Дубрівка).

Переможців нагороджено грамотами медалями та кубками, яке провели голова районної ради Віктор Симканинець, депутати районної ради Петро Станко та Сергій Лупак, завідувач сектором молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Данканич, голова районної федерації футболу Василь Попович.

Фінішну крапку сезону 2019 року буде поставленопроведенням суперкубку району, який відбудеться найближчим часом.