В районі праведено зональну національно-патріотичну гру "Патріот"

З метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими 24 жовтня в районі проведено зональну національно-патріотичну гру "Патріот".

У ній взяли участь юні патріоти України з шкіл району. 

Захід було на високому рівні організовано. Всі учні показали себе  гідними своїх предків, які вчаться берегти волю і незалежність України, поважати свій народ і його мелодійну мову, шанують себе і свою гідність.  

1 зона

 

КЗ «Вільхівський ЗЗСО І-ІІІ ст. – «Нове покоління» - ІІІ місце

Сілецька ЗОШ І-ІІ ст. – «Зоряна перлина» - ІІ місце

Чорнопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Доробратівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. – «Оріяна » - І місце

НВК Горбківська ЗОШ І-ІІ ст.

КЗ «Дунковицький ЗЗСО І-ІІ ст.» - «Дружба» - ІІІ місце

 

2 зона

 

Загатська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Цвіт калини» - ІІ місце

Підгірнянська ЗОШ І-ІІ ст.

Климовицька ЗОШ І-ІІ ст.

Колоднянська ЗОШ І-ІІ ст.

Смологовицький НВК

Ільницька ЗОШ І-ІІ ст. – «Нескорені» - І місце

Осійська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ф. Потушняка – «Чорнобривці» - ІІІ місце

 

3 зона

 

Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст. – «Арта» - І місце

НВК Малораковецька ЗОШ І-ІІ ст. – «Воля» - ІІІ місце

Великораковецька ЗОШ І-ІІ ст. – «Полянка» - ІІ місце

Нижньоболотнянська ЗОШ І-ІІ ст.

Дубрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Греблянська ЗОШ І-ІІ ст.

Імстичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

4 зона

 

Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей – «Калина» - І місце

Ільницька гімназія

Зарічанська ЗОШ І-ІІ ст. – «Сини і дочки України» - ІІ місце

Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Білецький курінь» - ІІІ місце

Довжанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Брідська ЗОШ І-ІІІ ст.

Броньківська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

 

 

 

5 зона

 

Білківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – «Нащадки Кротона» - І місце

Кушницька ЗОШ І-ІІІ ст. – «Віночки» - ІІ місце

Лисичівська ЗОШ І-ІІІ ст. – «10 верховинців» - ІІІ місце

Довжанська ЗОШ І-ІІ ст.

Сухівська ЗОШ І-ІІ ст.

Луківська ЗОШ І-ІІ ст. – «Сокіл» - ІІ місце

Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

 

6 зона

 

Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Козачата» - ІІ місце

Арданівська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Українці» - ІІІ місце

Мідяницька гімназія

Негрівська ЗОШ І-ІІ ст. – «З Україною в серці» - ІІІ місце

Хмільницька ЗОШ І-ІІ ст.

Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст. – «Діти землі» - І місце

Сілецька ЗОШ І-ІІІ ст. – «Карпати» - ІІ місце

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla