В Іршавській ОТГ вітали працівників освіти

4 жовтня у актовій залі Іршавського МЦПО відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

Святковий настрій на святі створювали народний струнний ансамбль  та хор Іршавської ДШМ, вихованці гуртків «Юні зірочки» та зразкової хореографічної студії «Dance of angels» Іршавського МЦПО, Аліна Шинкар, Вікторія Поляк та неперевершений Йосип Чава. Також до уваги глядачів у вигляді презентації були представлені досягнення та здобутки закладів середньої освіти нашої громади, а саме Іршавських ЗЗСО №1,2, Іршавського ліцею та Лозянської школи.

З вітальними словами вдячності за нелегкий труд до присутніх педагогів звернулися голова районної ради Віктор Симканинець, міський голова Степан Бобик, начальник відділу ООЗКММС Любов Сокач та голова Іршавської районної організації профспілки Ярослав Цендра.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління кращих вчителів нагородили грамотами та подарунками.