З нагоди Всесвітнього дня туризму проведено районні змагання зі спортивного орієнтування

З нагоди Всесвітнього дня туризму та з метою подальшого розвитку спортивного орієнтування і його популяризації на Іршавщині, національно-патріотичного виховання молоді , підвищення рівня спортивної майстерності гуртківців, 27 вересня у міському парку м. Іршави, районним центром позашкільної роботи, були проведені районні змагання зі спортивного орієнтування. Майже 200 юних туристів Іршавщини зібралися щоб відзначити свято. Привітати учасників змагань прийшли радник голови Іршавської районної ради Ю.І.Фельцан, відповідальний секретар районної газети «Нове життя» В.В. Шкіря, ветеран туристсько-краєзнавчої роботи на Іршавщині Б.В.Ільницький. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор районного центру позашкільної роботи І.І.Терпай та гості свята. З програмою змагань учасників ознайомив заступник директора райЦПР Осійський О.Д.

Змагання проводилися на спринтерських дистанціях за вибором у двох вікових категоріях: молодша вікова група 5-8 класи і старша вікова група 9-11 класи.

Переможцями серед дівчат молодшої групи стали:

І-ше місце Трегубова Олександра, Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.(кер.Половка М.В.);

ІІ-ге місце Скраль Ольга, Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Осійська Л.Р.);

ІІІ-тє місце Яцканич Катерина, Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

(кер.Половка М.В.);

Серед юнаків молодшої вікової групи такі результати:

І-ше місце Улинець Олександр Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

(кер.Половка М.В.);

ІІ-ге місце Гудь Іван Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

(кер.Половка М.В.);

ІІІ-тє місце Юдін Богдан Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ст..(кер.Петровцій М.І.)

Серед дівчат старшої вікової групи перемогу здобули

І-ше місце Цогла Діана Білківська ЗОШ І-ІІІ ст..(кер. Осійський О.Д.),

ІІ-ге місце Олексій Олександра Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Осійська Л.Р.);

ІІІ-тє місце Трикур Владислава Ільницька ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Осійська Л.Р.);

Серед юнаків старшої вікової групи

І-ше місце Марущинець Владислав Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

(кер.Половка М.В.);

ІІ-ге місце Коцан Роман ЗЦТКЕСУМ (кер.Дутка М.М.)

ІІІ-тє місце Боршош Кирил Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

(кер.Половка М.В.).