Робоча поїздка з вивчення стану підготовки загальноосвітніх закладів району до навчального року та опалювального сезону

Картинки по запросу іршавська райрада04 вересня головою районної ради Віктором Симканинцем спільно з представниками відділу освіти райдержадміністрації було здійснено робочу поїздку з метою перевірки підготовки загальноосвітніх закладів району до нового навчального року та опалювального сезону.

Зокрема відвідали Ільницьку ЗОШ І ст., Ільницьку ЗОШ І-ІІ ст., Колоднянську ЗОШ І-ІІст., Брідську ЗОШ І-ІІІ ст.. В ході поїздки голова районної ради ознайомився із результатами роботи по заміні котла у Брідській ЗОШ І-ІІІ ст., облаштуванню внутрішніх санвузлів у Ільницькій ЗОШ І-ІІ ст., які вже перебувають на завершальному етапі. Нагальним залишається питання аварійного стану даху кухні, столової та котельні Колоднянської ЗОШ І-ІІ ст..

З аналогічними поїздками голова районної ради має намір відвідати й інші заклади освіти району.