У районі проведено фестиваль ковальського мистецтва та народних промислів "Гамора-2017"

   24-25 червня в с. Лисичево відбувся щорічний фестиваль ковальства та народних промислів «Гамора-2017». Цьогоріч  спільно виготовлено символ ковальського мистецтва й логотип фестивалю. Офіційну частину заходу розпочали традиційною урочистою ходою «Марш-парадом» ковалів.

Детальніше...

Урочистості з нагоди Дня державної служби

  23 червня у великій залі засідань відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

Детальніше...

Шановні державні службовці району!

   Щиросердечно вітаю Вас зі святом. Злагоджена щоденна співпраця між владою і народом є важливим фактором становлення демократичного, свідомого суспільства. 

Вдячний за Вашу сумлінну роботу на благо нашого краю. 

Бажаю міцного здоров'я, родинного затишку, сил і наснаги на професійній стежині, невичерпної енергії та успіхів на службі. 

З повагою,

голова районної ради                                 Віктор Симканинець

Хор лікарів району виступив в Ужгороді

    Щоразу, коли зі сцени звучить: «Вас вітає народний хор лікарів «Надія» під керівництвом заслуженого працівника культури України Надії Мельник-Гудь, даєшся диву, як протягом 17 років людям у білих халатах вдається монолітно триматися разом, нести людям позитивні емоції. Злагоджений ансамблевий спів, цікава подача музичних образів і, врешті-решт, народна любов і симпатія вирізняють цей колектив з-поміж інших. До речі, хор є єдиним в нашій області колективом, в якому беруть участь лікарі, яких об’єднала любов до мистецтва.

Детальніше...

Шановні жителі району!

22 червня громадськість вшановує День скорботи і пам'яті жертв війни в Україні. У роки Другої світової війни померли тисячі наших земляків, які відчули на собі біль та жах масштабної війни в історії народу.

Наш з вами обов’язок зберегти світлу пам’ять про тих, хто ціною свого життя йшов до Великої Перемоги, оберігати спокій і мир у нашій суверенній незалежній Україні задля майбутнього покоління.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава героям!

 

Голова районної ради Віктор Симканинець

Joomla templates by a4joomla