Відбулась нарада із сільськими головами району

18 вересня відбулась нарада із сільськими головами району щодо оподаткування земельним податком лісових земель. У роботі прийняли участь заступник голови районної ради Володимир Половка, голова райдержадміністрації Олександр Горін, в.о. директора «СЛАП Іршава агроліс» Руслан Прокопець, директор ДП «Довжанське ЛМГ» Василь Ледней.

Детальніше...

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони району!

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань, за забезпечення надійного захисту національного багатства, життя  людей від вогню та стихії. В умовах сьогодення Ви з гідністю виконуєте доручену справу, цілодобово відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та  народне добро.

Тож цього святкового дня вітаю всіх працівників цивільного захисту зі святом, бажаю міцного здоров’я, щастя, і нехай Господь оберігає Вас від усіх негараздів.

З повагою,

голова районної ради                                                 Віктор Симканинець

Шановні працівники та ветерани галузі лісового господарства району!

Щиро вітаю усіх вас, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів з професійним святом – Днем працівника лісу.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоцінне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне та екологічне значення.

Детальніше...

Відбулися урочистості до Дня рятівника

14 вересня в Іршавському районному відділі управління ДСНС України в Закарпатській області відбулися урочистості до Дня рятівника. На заході були присутні керівники району та міста, працівники управління ДСНС, запрошені, гості.

На початку учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам`ять колег, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та працівників, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Детальніше...

Відбулось засідання комісії з обстеження технічного стану будівель та їх підготовки до початку опалювального періоду

13 вересня за участі заступника голови районної ради проведено комісію з обстеження технічного стану будівель та вивчення стану підготовки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста району до початку опалювального періоду.

За пропозицією депутата районної ради Івана Фанти

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla