Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

Картинки по запросу день національної поліції україни привітання

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю Вас із професійним святом! 

Ви пов’язали своє життя з дуже відповідальною та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання безпеки і порядку та надання допомоги тому, хто її потребує. 

Бажаю Вам успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України. 

Щиро зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

 

з повагою,

голова районної ради – Віктор Симканинець

Шановні працівники і ветерани споживчої кооперації району!

     Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем кооперації!
   Сьогодні споживча кооперація намагається сповна виконувати своє головне завдання та історично притаманну їй соціальну місію - вірно служити людям праці і державі. Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.
   Вірю, що професійний колектив кооператорів Іршавщини і надалі спрямовуватиме свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектора економіки, примноження традицій кооперативного руху.

   Дякую  вам за професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, добросовісну працю.                                                                    
   Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, нових здобутків та трудових перемог задля процвітання нашого району та України.

 

З повагою,

голова районної ради                              Віктор Симканинець

Шановні працівники податкової служби!

Приймiть щирi вiтання з нагоди професiйного свята – Дня податкiвця України. Це свято, вiдтепер вiдзначатиметься 2 липня, запроваджене цьогорiч з метою вiдзначення ролi працiвникiв податкової служби у реалiзацiї державної податкової полiтики.

Ваша дiяльнiсть багато в чому визначає соцiально-економiчну стабiльнiсть району, позаяк, одне з головних i важливих завдань вашої професiйної дiяльностi – це поповнення бюджетiв усiх рiвнiв. Вiд професiоналiзму, вiдповiдального пiдходу до справи, залежить зростання податкових надходжень в районi, а значить i рiвень життя населення, розвиток iнфраструктури тощо.

Переконаний, що ви i надалi успiшно будете виконувати покладенi на податкову службу завдання i самовiддано працювати задля розвитку Iршавщини та України.

Бажаю вам подальшого професiйного зростання, наполегливостi i завзятостi у вирiшеннi важливих державних завдань. Мiцного здоров’я вам i вашим родинам, щастя, благополуччя i достатку.

 

з повагою,

голова районної ради – Віктор Симканинець

Шановні жителі району!

             Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Дня Конституції України.

        Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

   Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, утвердженню соціальної справедливості та рівності прав кожної людини.

Всі ми усвідомлюємо, що наш добробут, щасливе майбутнє наших дітей, право на свободу, світогляд та ідеологічна багатоманітність суспільного життя, гарантовані Конституцією, залежать від кожного з нас.

    Бажаю Вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української незалежної держави.

   Нехай у Ваших серцях не згасне віра у прекрасну долю України, а у  родинах панують здоров’я, злагода і достаток.

 

З повагою, голова районної ради                                       Віктор Симканинець

Шановні державні службовці району!

Щиросердечно вітаю Вас із професійним святом. Бажаю Вам сумлінно і гідно виконувати взяті на себе перед державою зобов'язання. Висловлюю вдячність за конституційний та соціальний захист мешканців нашого району. 

Нехай Ваша праця приносить користь і повертається вдячністю оточуючих,  а подальші роки роботи на державній службі будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні. 

З повагою,

голова районної ради    Віктор Симканинець

Joomla templates by a4joomla