Передано гуманітарну допомогу багатодітним та малозабезпеченим родинам району

Днями через іноземні благодійні організації районною радою передано гуманітарну допомогу – продукти харчування – багатодітним і малозабезпеченим родинам сіл Чорний Потік, Крайня Мартинка та Смологовиця.

Детальніше...

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Протягом 22 травня очікується продовження підвищення рівня води:

- в нижніх течіях Боржави на 1.5 - 2.0м, вихід води на заплаву, підтоплення сільгоспугідь сіл Велика Розтока, Гребля, Вільхівка, Заріччя, Сільце, Кам’янське.

Відбулося вшанування несправедливо засуджених українських письменників, митців, вчених та священників, репресованих 1937-1938 років

До дня пам`яті жертв політичних репресій, на подвір'ї храму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці релігійної греко-католицької громади м. Іршави, біля пам'ятного хреста, відбулася церемонія вшанування несправедливо засуджених українських письменників, митців, вчених та священиків, репресованих 1937-1938 років.

Детальніше...

Талановита іршавчанка здобула перемогу на фінальному етапі Малої академії наук України

1-7 травня  найкращі представники територіальних відділень Малої академії наук України, переможці обласних етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, зібралися у Києві для участі у фінальному ІІІ етапі конкурсу-захисту - вдруге в новому форматі! На учасників чекали лише 5 днів… Проте ці дні були насичені непростими випробуваннями та надзвичайно цікавими подіями!

Детальніше...

Відбулося відкриття меморіальної дошки до 100-річчя від дня народження Бурча Василя Васильовича

17 травня в Смологовицькій ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок відбулася знаменна історична подія. Подія, якій визначено було збутися давно. Цього дня на стіні Смологовицького НВК до 100-річчя від дня народження встановлена меморіальна дошка на честь Заслуженого вчителя України, Заслуженого художника України, багаторічного заступника начальника та начальника обласного відділу народної освіти (1967-1973 р.р.), зачинателя загальної середньої освіти на Іршавщині в післявоєнний період Бурча Василя Васильовича.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla