З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи.

В цей день всі ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Шановні жителі Іршавщини, в цей важливий день, бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, душевного спокою та глибокої віри у гідне майбутнє України! Хай ніколи відчуття гідності та свободи не залишає Вас!

 

З повагою,

                голова районної ради                             Віктор Симканинець

Відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи

20 листопада у центрі міста Іршави відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

Детальніше...

Відбулося позачергове засідання тридцять четвертої сесії районної ради VІІ скликання.

19 листопада відбулося позачергове засідання тридцять четвертої сесії районної ради VІІ скликання. 

Попередньо провелось засідання постійної комісії районної ради з пиатнь плану соціально-економічного розвитку, бюджету, івнвестицій та регуляторної політики, на якому обговорено питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 581 «Про районний бюджет на 2020 рік» (із змінами від 30 січня, 18 березня, 09 квітня, 15 травня, 21 липня, 04 вересня, 20 жовтня, 06 листопада 2020 року)». У роботі сесії взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і служб району, правоохоронних органів.

Детальніше...

Про скликання позачергового засідання тридцять четвертої сесії районної ради VIІ скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Детальніше...

Керівниками району відзначено кращих

   11 листопада голова районної ради Віктор Симканинець та голова Іршавської РДА Іван Завидняк найкращим спортсменам району вручили нагрудні знаки «За розвиток Іршавщини», а вихованців спортивного клубу «Самурай» м.Іршава нагородили спільними грамотами райдержадміністрації  та районної ради.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla