Урочистості до Дня захисника України

   13 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України. Були присутні ветерани Другої світової війни,  учасники АТО, воїни-афганці, військовослужбовці, керівництво району та міста, учнівська молодь та громадськість.

Детальніше...

Шановні краяни!

Вітаю Вас із Днем захисника України! Вдячний всім, хто захищає державу від посягань, тим самим забезпечує спокій і мир для жителів нашого краю. Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких людей. 

Особливі слова подяки адресую ветеранам Великої Вітчизняної війни, воїнам-афганцям, учасникам бойових дій, адже Ваші подвиги завжди будуть взірцем патріотизму, героїзму та самопожертви.

Здоров’я Вам, наснаги, благополуччя, добра та мирного неба! 

З повагою,

голова районної ради           В.Симканинець 

Чергове засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин

   12 жовтня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології, використання природних ресурсів, рекреації, культури і туризму. Участь взяли члени комісії, доповідачі з питань порядку денного, працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

Національно-патріотична гра для учнівської молоді "Патріот"

   З метою виховання в учнівської молоді патріотичного ставлення до своєї рідної держави та краю в районі проведено національно-патріотичну гру «Патріот». Заходи відбулися в Іршавській ЗОШ I-III ст. №2, Кам’янській ЗОШ I-III ст., Великораковецькій ЗОШ I-IIIст., Ільницькій ЗОШ I-III ст., Осійській ЗОШ I-III ст. ім. Ф.Потушняка, Кушницькій ЗОШ I-III ст.

Детальніше...

Шановні юристи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Вдячний Вам за відданість у справі захисту прав і свобод жителів району, щоденну допомогу в питаннях юриспруденції, справедливість, особистий вклад кожного у розвиток демократичного суспільства та правової грамотності серед населення.

Успіхів Вам у всіх починаннях, професійних здобутків, міцного здоров’я, гідних винагород за Ваші зусилля, добробуту та родинного щастя. 

З повагою,

голова районної ради    В.Симканинець

Joomla templates by a4joomla