Зустріч керівників району із чеською делегацією пожежно-рятувальної служби

   На Закарпатті з чотириденним робочим візитом перебуває делегація пожежно-рятувальної служби Чеської Республіки на чолі з її генеральним директором  Драгославом Ріба, яка відвідала Іршавський район.

Детальніше...

Шановні краяни!

Щиросердечно вітаю жителів району із величним престольним празником - Днем пам'яті Первоверховних святих Петра і Павла. Бажаю Божої опіки та добра у Ваших родинах.

Нехай свято принесе в кожну домівку мир, щастя, милосердя, любов до ближнього, достаток та благополуччя, наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії, любові. Хай Господь оберігає кожного та благословить наш район на добробут і процвітання.

З повагою,

голова районної ради    Віктор Симканинець 

Відбулося друге засідання шістнадцятої сесії районної ради

  10 липня відбулося друге пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради. Окрім депутатів у роботі сесії прийняли участь керівники, працівники установ і служб району, сільські голови, запрошені.     

Детальніше...

У с. Ільниці відкрито дитячий табір "Стежиною добра"

9 липня при Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї відкрито православний дитячий табір «Стежиною добра». На урочистому відкритті були присутні керівники району, духовенство, молодь. Розпочався захід з молитви священиків за світле майбутнє дітей, процвітання і розвиток району.  

Детальніше...

Розпорядження

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від 05.07.2018 року

м. Іршава

№ 26

 

Про скликання другого засідання шістнадцятої сесії районної ради VIІ скликання

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla