Робоча зустріч з питань монетизації житлових субсидій та механізму впровадження в районі проведення перерахунку раніше призначених пенсій

19 березня відбулася робоча зустріч голови районної ради Віктора Симканинця з начальником управління соціального захисту населення Іршавської РДА Володимиром Вагеричем та першим заступником начальника Хустського обласного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Іваном Бізілею. У ході зустрічі було обговорено питання стану монетизації житлових субсидій та механізм впровадження в районі проведення перерахунку раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати в Україні.

Детальніше...

Урочистості на Красному Полі з нагоди 80-ї річниці проголошення Карпатської України

15 березня на території меморіального комплексу «Красне Поле» біля м. Хуст відбувся мітинг-реквієм, присвячений 80-й річниці проголошення незалежної Карпатської України. Вшанувати жертви тих подій прийшли понад тисяча закарпатців – керівники області, районів, міські та сільські голови, представники правоохоронних органів, громадських об’єднань, пересічні громадяни.

Детальніше...

Вшанування пам'яті Карпатських січовиків

14 березня на території Білківської сільської ради в присілку Семихатка відбувся мітинг-реквієм вшанування пам'яті  Карпатських січовиків, які у 1939 році пожертвували власним життям заради створення незалежної Карпатської України.

Детальніше...

В районі вшанували воїнів-добровольців

У рамках відзначення 80-ї річниці проголошення Карпатської України та Дня українського добровольця в центрі Іршави відбувся мітинг-реквієм за загиблими героями та учасниками АТО.

Детальніше...

Шановні краяни!

Дозвольте привітати всіх добровольців, які усвідомлено ризикують щодня власним життям задля справедливості, незалежності, миру та збереження територіальної цілісності нашої держави. 

Дякую за Вашу мужність, відвагу та ризики, на які Ви йшли свідомо, щоб захистити мирне населення та територіальну цілісність держави. Ваші подвиги, які Ви зробили добровільно, вкотре доводять про загартованість духу, міць та силу, згуртованість українського народу. Прийміть щирі співчуття сім'ї тих сміливих жителів району, які не повернулися додому.

Бажаю всім добровольцям міцного здоров'я, постійної підтримки колег і рідних, поваги від оточуючих. Нехай у Ваших родинах завжди панують злагода, взаєморозуміння, благополуччя та достаток.

З повагою,

голова районної ради                    Віктор Симканинець

Joomla templates by a4joomla