11 вересня 2019 року у виставковій залі Іршавського РБК відкрилася персональна виставка Михайла Дочинця

 Це перша виставка художника, члена народного об’єднання художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави».

         Відкрив виставку член Національної Спілки художників України, голова народного об’єднання «Колорит Боржави» Василь Філеш, який розповів про творчий шлях митця та привітав його з нагоди 55- річного ювілею.

Детальніше...

Відзначення ювілею Івана Фірцака Кротона

08 вересня на центральній площі міста Іршава відбулось спортивно-розважальне дійство «Свято сили» до 120 річниці з дня народження Івана Фірцака Кротона.

Детальніше...

Проведено громадські слухання

6 вересня відбулися громадські слухання при районній державній адміністрації за участі Громадської ради щодо врахування громадських інтересів у проектах рішень районної ради з питання «Про реорганізацію Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області" та «Про реорганізацію Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Кушницької загальноосвітньої школи I- ІІІ  ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області".    

Детальніше...

Оголошення

Шановні мешканці Кушницької сільської ради!

Повідомляємо, що 08 вересня 2019 року о 10.00 год. будуть проведені громадські слухання з питань добровільного об’єднання територіальних громад села Кушниця Кушницької сільскої ради, села Лисичево Лисичівської сільської ради та сіл Броньківської сільської ради.

Місце проведення громадських слухань: вул. Гірська, с. Кушниця Іршавського району (біля церкви).

Інформація про хід виконання заходів щодо підготовки проведення громадських слухань та інша інформація з даного питання буде опублікована на стенді Кушницької сільської ради.

З пропозиціями та зауваженнями звертатись в Кушницьку сільську раду до робочої групи з проведення громадських слухань з добровільного об’єднання територіальних громад.

Контактний тел.: (097) 98-11-458

Запрошуємо всіх небайдужих жителів сільської ради прийняти безпосередню участь в розгляді даного питання.

 

Ініціативна група жиителів с. Кушниця

 

Робоча поїздка з вивчення стану підготовки загальноосвітніх закладів району до навчального року та опалювального сезону

Картинки по запросу іршавська райрада04 вересня головою районної ради Віктором Симканинцем спільно з представниками відділу освіти райдержадміністрації було здійснено робочу поїздку з метою перевірки підготовки загальноосвітніх закладів району до нового навчального року та опалювального сезону.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla