Працівники культури та майстри народного мистецтва відзначили професійне свято

15 листопада, у приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Детальніше...

В Іршаві презентували експозицію до 100-ліття завершення Великої Війни

Згадуючи полеглих: в Іршаві презентували експозицію до 100-ліття завершення Великої Війни, де прийняли участь радник голови районної ради Михайло Менчук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Ісак, громадськість.

Детальніше...

Відбулось засідання президії районної ради

13 листопада головою районної ради Віктором Симканинцем зініційовано засідання президії районної ради. На порядок денний було винесено питання «Про інформацію начальника Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в Іршавському районі».

Детальніше...

Здійснено черговий огляд приміщень сателітного відділення гемодіалізу ЗОКЛ

13 листопада, голова районної ради Віктор Симканинець спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Іваном Семаком провели чергову робочу поїздку до Іршавської районної лікарні з метою вивчення стану та дотримання термінів виконання робіт з капітального ремонту приміщень сателітного відділення гемодіалізу ЗОКЛ.

Детальніше...

Надано чергову гуманітарну допомогу

Днями через іноземні благодійні організації районною радою передано гуманітарну допомогу – продукти харчування – багатодітним і малозабезпеченим родинам сіл Сільце, Кам'янське, Богаревиця та Хмельник.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla