Засідала бюджетна комісія

25 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань плану соціально-економічного розвитку, бюджету, інвестицій та регуляторної політики (голова комісії Матіко І.І.). У роботі прийняли участь заступник начальника, начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Євгенія Онисько, працівники виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

Шановні працівники та ветерани галузі лісового господарства України!

Щиро вітаю усіх вас, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів з професійним святом – Днем працівника лісу.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоцінне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне та екологічне значення.

Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, ви вносите вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечуєте потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Щиро бажаю Вам, щоб кожен день життя дарував Вам радість від спілкування з природою та відчуття задоволення улюбленою справою.

Нових Вам успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

З повагою,

голова ради                                   Віктор Симканинець

Відбулися урочистості до Дня рятівника

17 вересня в Іршавському районному відділі управління ДСНС України в Закарпатській області відбулися урочистості до Дня рятівника. На заході були присутні голова районної ради Віктор Симканинець, голова райдержадміністрації Іван Завидняк та міський голова Степан Бобик.

Детальніше...

Шановні рятівники!

Прийміть вітання з нагоди свята – Дня рятівника. Обрана Вами професія вимагає запасу мужності, оперативного реагування та прийняття рішень у загрозливих ситуаціях, самовідданості та відповідальності за життя мешканців району і все це Ви проявляєте кожен день у своїй роботі. 

Наснаги Вам, відмінного здоров’я, невичерпної енергії, добробуту та благополуччя!

З повагою,

голова районної ради       В.Симканинець

Відбулося позачергове засідання тридцять другої сесії районної ради VІІ скликання

Враховуючи лист Іршавської районної державної адміністрації № 02-15/1037 від 31.08.2020 року щодо створення належних умов для початку нового навчального року, проведення першочергових (невідкладних) заходів, спрямованих на запобігання, виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19) в освітніх закладах району, відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 20.3. статті 20 Регламенту роботи районної ради VIІ 04 вересня 2020 року скликано позачергову тридцять другу сесію районної ради VІІ скликання.

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla